KONST / Litografier / Färglitografi 12422110
nr 1242 2110
Färglitografi
Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. HC-upplaga, 4/36, Midsommar, signerad. Motivet: 55x45
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:07:59
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.400 kr
18 mar